array(10) { [0]=> string(3) "916" [1]=> string(3) "917" [2]=> string(3) "923" [3]=> string(4) "1137" [4]=> string(4) "4160" [5]=> string(4) "7866" [6]=> string(4) "7867" [7]=> string(4) "7868" [8]=> string(4) "7874" [9]=> string(4) "7875" }
Seq Urban Outdoor Regenjas Dames
De SEQ Regenjas Urban Outdoor is een uiterst slimme regenjas voor vrouwen. Het kenmerkt zich door de fijne, getailleerde pasvorm. Je kan deze regenjas ook als poncho dragen. De SEQ is gemaakt van 100% gerecycled polyester en water- en winddicht.
INT. | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
A | Borst | <94 | 94-98 | 98-102 | 102-106 | 106-111 | 111-117 | >117 |
B | Middel | <84 | 84-88 | 88-92 | 92-96 | 96-101 | 101-107 | >107 |
C | Heupen | <93 | 93-97 | 97-101 | 101-105 | 105-110 | 110-116 | >116 |
D | Binnenbeen | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 |
- 1. Lengte (cm)
- ... van de kruin tot op de grond - het beste tegen een muur.
- 2. Armlengte
- ... meet je arm vanaf je schouder tot onder je pols terwijl je elleboog gebogen is.
- 3. Beenlengte
- ... meet vanaf de heup tot aan de enkel, aan de buitenkant van je been.
- 4. Binnenbeenlengte
- ... meet vanaf je kruis aan de binnenkant van je been tot je enkel.
- 5. Halsomvang
- ... meet de breedste plaats van de hals onder het strottenhoofd.
- 6. Borstomvang
- ... meet het breedste stuk van je borst, meestal het stuk onder je oksels.
- 7. Taille
- ... meet het smalste gedeelte van de taille, meestal net boven de navel.
- 8. Heupomvang
- ... meet de breedste stuk van de heupen, over de billen.
- 9. Beenomvang
- ... meet het breedste stuk van je dijbeen.
De SEQ Regenjas Urban Outdoor is een uiterst slimme regenjas voor vrouwen. Het kenmerkt zich door de fijne, getailleerde pasvorm. Je kan deze regenjas ook als poncho dragen. De SEQ is gemaakt van 100% gerecycled polyester en water- en winddicht.
Onder de buitenlaag zit het Poray 5.000-membraan. Bij een doorsnee regenbui kan het water onmogelijk door deze water- en winddichte laag. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter de waterdichtheid.
Dankzij het Poray 5.000-membraan is deze regenjas ook ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen.
De SEQ is een regenjas en poncho in één. Door de jas aan de zijkant open te ritsen, creëer je een poncho.
De onderzijde is gemaakt van materiaal dat in vier richtingen stretcht. Je slaat de elegante poncho gemakkelijk over het stuur.
In poncho-vorm zorgen de handlussen ervoor dat je controle houdt over het stuur. Tegelijkertijd kan de jas niet opwaaien.
De capuchon heeft bovenaan een vizier. Het hindert je zicht niet als je omkijkt. De capuchon is naar wens verstelbaar met een elastisch koord met stopper.
Het bovenste stuk van de rits heeft een kinbeschermer.
Op de achterzijde zit een paneel voor extra ventilatie.
Met klittenband is de breedte van de mouwen aan te passen.
Deze mooie gevormde regenjas is multifunctioneel en daarmee ontzettend praktisch. Zo draag je een elegante jas en zo heb je een handige poncho voor op en over de fiets.
- Art.nr.43041106
- MerkAgu
- Kleuranthracite
- MaatXL
Gratis verzending vanaf β¬ 40
14 dagen bedenktijd
Groot assortiment high-end merken
Duurzame collectie
Specificaties
Product
- Art.nr.
- 43041106
- Merk
- Agu
Fysieke eigenschappen
- Kleur
- anthracite
- Maat
- XL
- Type
- Regenjas
- Waterdicht
- Ja
- Geslacht
- Dames
- Uitneembare Voering
- Nee
- Afneembare Capuchon
- Nee
- Sneeuwvanger
- Nee
- Binnenhandschoen
- Nee
- Onderarmventilatie
- Nee
- Extra Langemouw
- Ja
- Pasvorm
- Regular
- Capuchon
- Ja
0
0%
0 reviews
More info
Deel je bevindingen met andere klanten
Populaire reviews
geen reviews


Shop bij Sport 'N Styles
Onze ruime winkel is gevestigd in het centrum van Haarlem.
Kom langs voor persoonlijk advies in de winkel op de Gedempte Oude Gracht 88, of shop de uitgebreide collectie online. Tot snel!